Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy w centrum Błonie-Wieś - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 599 000 zł429,09 m² 3 726,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przepięknego domu, idealnego dla dużej rodziny, usytuowanego pod miastem, zaledwie 40 km od centrum Warszawy. Ten nowoczesny dom został wybudowany w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Strzykuły

Strzykuły(Błonie-Wieś + 16 km)

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

kontakt   Gotowe do odbioru 8min do metra dom Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Błonie-Wieś + 12 km)

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Południowa

Granice(Błonie-Wieś + 11 km)

999 000 zł148,60 m² 6 722,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:765 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Granice, gminy Teresin. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów(Błonie-Wieś + 11 km)

1 300 000 zł156 m² 4 871,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m2 z garażem - segment skrajny Dom zaprojektowany jest tak, aby był maksymalnie funkcjonalny, wygodny i dawał poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Błonie-Wieś + 12 km)

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Błonie-Wieś + 12 km)

920 000 zł153 m² 6 013,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Grodzisk Mazowiecki nietypowy dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta - na sprzedaż. Dom o powierzchni 153m2 posadowiony na działce 460 m2 na spokojnym zamkniętym osiedlu. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Osowiec

Osowiec(Błonie-Wieś + 19 km)

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn(Błonie-Wieś + 19 km)

1 990 000 zł314 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żyrardów

Międzyborów,Żyrardów(Błonie-Wieś + 20 km)

1 050 000 zł173,50 m² 6 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

tel.   . - oferta na wyłączność - Szukasz przestronnego, wygodnego domu w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta i PKP? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chrzanów Mały

Chrzanów Mały(Błonie-Wieś + 8 km)

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 832 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2023 roku, położony w miejscowości Chrzanów Mały, w spokojnej okolicy z wygodnym dojazdem asfaltową drogą. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Błonie-Wieś

Błonie-Wieś,mazowieckie

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu o powierzchni 120m2, usytuowanego na ładnej działce w bardzo ładnej miejscowości. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie-Wieś

Błonie-Wieś,mazowieckie

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij